KONST / Litografier / Färglitografi 11525586
nr 1152 5586
Christina Rundqvist
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 228/310, motivet: 40x50 cm
Christina Rundqvist, svensk skulptör och grafiker född 1940 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:11:29
Christina Rundqvist
Läs mer om Christina Rundqvist